Zobrazuji všech 13 výsledků

 • Balónková dekorace -set malý

  1,200 

  Tato dekorace se skládá z dvou prvků, z balónkové girlandy max.2m, balónkového sloupků s číslem .Tuto dekoraci lze vyzvednout na našem výdejním místě ve Frýdku .  V případě instalace na místě konání akce ´účtujeme dopravu. V rámci FM je doprava zdarma.

 • Balónková dekorace s heliem 1

  850 

  Tato balónková dekorace je vhodná k jakékoli příležitosti. Skládá se balonků v libovolné barevné kombinaci . Balonkový pugét obsahuje 7 balónků o velikosti 30cm a jednoho balonu o velikosti 48 cm s libovolným textem , který je vyroben z folie . Balónky jsou nafoukány heliem a součástí je 2x těžítko . Tato dekorace je možná…

 • Balónková stěna

  5,500 

  Balónková stěna o velikosti cca. 2x2m , instalace na místě konání akce . Cena nezahrnuje dopravu, v rámci Frýdku-Místku a blízkého okolí se doprava neúčtuje. Barevné kombinace po domluvě se zákazníkem. Lze doplnit o  umělou květinovou výzdobu nebo neonový nápis.

 • Balónková tematická dekorace s číslem

  1,800 

  Na Vaše přání vytvoříme balónkovou dekoraci s foliovým číslem  v tématu vaší oslavy . Např. fotbal , pohádka , alkohol , jídlo …atd. Dekoraci vytvoříme na místě nebo si ji můžete vyzvednout na výdejním místě ve Frýdku.

 • Balónkový kruh

  4,500 

  Balónkový kruh je velice oblíbená dekorace , která se hodí ke každé slavnostní příležitosti , v ceně je zapůjčení konstrukce , na kterou se skládá vratná kauce 2000kč . Doprava v rámci Frýdku-Místku a okolí je zdarma.

 • Balónkový oblouk 6m

  3,100 

  Balonková dekorace oblouk je skvělý reklamní tah jak zaujmout Vaše potenciální zákazníky a klienty. Balonky jsou umístěny na konstrukci , kterou Vám v rámci realizace zapůjčíme . Cena nezahrnuje dopravu , v rámci Frýdku-Místku a blízkého okolí se doprava neúčtuje . Tuto dekoraci doporučujeme na místa , kde se dá konstrukce zajistit např. vstupní prostory.

 • Balónkový sloup 150-200cm

  1,000 

  Balónkové sloupy jsou skvělý reklamní tah , jak zaujmout své potenciální zákazníky a klienty. V ceně není zaúčtovaná doprava , v rámci Frýdku-Místku a blízkého okolí je doprava zdarma.

 • Dekorace číslo s tematickým potiskem

  650 

  Číselná dekorace je velice oblíbená a finančně dostupná , je vhodná k osobnímu vyzvednutí na výdejním místě ve Frýdku . Čísla jsou ve velké škále barev , které vám nabídneme podle aktuálního stavu na skladě , potisk je vyroben z folie , z které vám na přání vyřežeme , nápis , jméno , logo atd.

 • Dekorační tabule s balónky

  3,500 

  Krásná balónková dekorace  , kterou Vám přivezeme a nainstalujeme na místě . Dekorace obsahuje: zapůjčenou tabuli s libovolným nápisem stojan , balónková dekorace kolem stojanu, foliové číslo na balonkovém podkladu a balonkový pugét v tématu oslavy. V rámci Frýdku -Místku a blízkého okolí  se doprava neúčtuje , v případě realizace mimo okres FM se účtuje…

 • Krabice plněné balónky 4ks

  950 

  Dekorační krabice s balónky . Vyzvednutí možné na výdejním místě ve Frýdku-Místku .

 • Organická balónková girlanda 5m

  3,900 

  Balónková girlanda , délka 5 m , lze rozdělit a použít jako dekoraci na více místech . Skvělá dekorace ke každé příležitosti . Cena nezahrnuje dopravu , v rámci Frýdku – Místku se doprava neúčtuje .

 • Tematický balónkový koutek

  7,500 

  Balónkový koutek udělá vždy WOW efekt . Hodí se na oslavu pro děti , baby shower , oslavu narozenin , svatbu atd. Cena se odvíjí od dekorací , které jsou v koutku použity . Základ se skládá ze tří bílých tabulí , balonků, nápisu , třech stojanů na sladký bar . Koutek lze doplnit o…

 • Třpytivý panel s balónky

  7,500 

  Dekorace obsahuje: třpytivé pozadí , balónkovou  dekoraci , stojan. Barevná kombinace dle nabídky .