Balonkové dekorace a výzdoba

Balónkové dekorace jsou naší specializací od samého počátku. Balónky totiž symbolizují oslavu, otevření i velkou party. Ke vchodům se nejčastěji používají balónkové girlandy ve formě balonkových sloupů a balonkových oblouků neboli bran z balónků. Velkým hitem dnešní doby jsou také nepravidelné organické balónkové girlandy, které jsou vhodné k výzdobě velkých prostor , stropů nebo foto koutku. K balonkům neodmyslitelně patří helium, to foukáme do balonků a vytváříme krásné balonkové pugéty , které nakombinujeme v různých barevných provedení podle vašeho přání.

Jaké balonkové dekorace vytváříme?

Balonkové obloukové brány a sloupy, balonkové girlandy nepravidelných tvarů , balonky foukané heliem , balonkové foto koutky a jiné zajímavé dekorace.

Jak probíhá objednávka ?

Objednávku můžete zaslat prostřednictvím našeho E-mailu , telefonicky nebo přes náš kontaktní formulář tady na naších stránkách .V objednávce uveďte tyto informace :

  • O jakou společenskou akci se jedná
  • Kde a kdy se akce bude konat.
  • Jaký máte cenový rozpočet.

Co dál?

V nejbližší možné době po vaší objednávce , vás budeme kontaktovat a následně zašleme náš katalog z dekoracemi a orientačními ceny . V případě že se rozhodnete pro spolupráci , domluvíme se na dalším postupu. Většinou stačí fotky prostor s rozměry , kde se bude balonková výzdoba realizovat. Před realizací podepíšeme námi vytvořenou smlouvu a je nutné složení zálohy na termín. Tato záloha činí 30% z celkové částky .

Jak probíhá realizace ?

Zpravidla po domluvě dorazíme na místo akce s předstihem tak aby se vše stihlo do začátku akce . Doba realizace , záleží na rozsáhlostí výzdoby. V případě velkých dekorací jako jsou výzdoby sálů a kulturních domů je potřeba počítat s delší dobou přípravy a to i v řádu několika dnů před konanou akcí. Prostory v tomto případě musí být zpřístupněny , vždy se telefonicky spojíme s pověřenou osobou, které, realizaci popíšeme a domluvíme dobu kdy dorazíme na místo . Balónky se foukají pomocí kompresoru a proto musíme mít přístup k elektrické energii . Kompresory jsou při nafukování balónků hlučné a je třeba myslet na to , že můžou narušovat běžný provoz např. v restauraci, ve firmě nebo domácnosti.

Realizace výzdoby